cctv ip schematNasza firma specjalizuje się z wykonywaniu instalacji kamer IP oraz kamer przystosowanych do pracy w sieci LAN.

Monitoring IP to najnowsza technologia budowania systemów telewizji przemysłowej, z wykorzystaniem sieci pakietowych IP oraz łączy teleinformatycznych. Technologia pakietowej transmisji danych kreuje całkowicie
nowe oblicze systemów monitoringu wizyjnego. Stricte sieciowe systemy telewizji przemysłowej buduje się z wykorzystaniem kamer sieciowych IP oraz specjalistycznego oprogramowania do zapisu i zarządzania materiałem wizyjnym (rejestratory IP).

Główną zaletą systemów monitoringu CCTV IP jest możliwość tworzenia bardzo dużych instalacji, w których poszczególne kamery IP mogą znajdować się w miejscach oddalonych od siebie o setki a nawet tysiące kilometrów, a nadzór nad nimi wszystkimi może być sprawowany z jednego miejsca. Jest to możliwe, dzięki sieci Internet, która umożliwia pogląd obrazu z dowolnego miejsca na świecie. Monitoring IP sprawia, że masz zawsze nadzór nad danym obiektem bez względu na to gdzie się w danej chwili znajdujesz.

logo